tel: 0048535588813

EVB – ubezpieczenie tablic

– jest to ubezpieczenie do Niemieckich tablice. Również u NAs możesz kupić ubezpieczenie !!

Otrzymując dokument, masz pewność, że posiadane przez Ciebie ubezpieczenie, można zrealizować w całych Niemczech!

W dowolnym niemieckim wydziale komunikacji (Zulassungsstelle), pokazując EVB, pozostanie Ci zapłacić jedynie opłatę urzędową (ok. 10-11euro) oraz wykupić „blachy”.

Po co mi EVB?

Jeżeli jedziesz szukać auta na parę dni, to zakup tablic ograniczonych ważnością do 5dni jest delikatnie mówiąc – niewygodny…  Natomiast ubezpieczenie EVB od daty zakupu/aktywowania jest ważne aż  30dni!!  Czyli, jeżeli nawet tym razem nie kupisz auta, to zrobisz to za tydzień, za miesiąc!!

Dlaczego mam kupować EVB u Was a nie w miejscu zakupu pojazdu?

W niektórych bogatszych landach Niemiec- a tam przecież jeździmy po auta, ubezpieczenie w budkach przy wydziałach komunikacji są znacznie droższe niż u NAS!!  Różnice w cenie potrafią być nawet x2!!!

Innymi słowy – kup ubezpieczenie EVB, nie bądź związany terminem ważności tablic – wykup tablice w dowolnym miejscu w Niemczech !

UWAGA!  Od 01.04.2015 nastąpiły zmiany w wydawaniu żółtych tablic na terenie NIEMIEC.  Z informacji które docierają od naszych klientów wynika, ze niektóre wydziały komunikacji nie wydają(?) żółtych tablic cudzoziemcom!

 

Zapraszamy!